Bauskas iela 16C, Rīga LV-1004

Gleznas pēc numuriem IIIR-pr-316
pic 1 pic 2 pic 3 pic 4 pic 5 pic 6 pic 7 pic 8

Gleznas pēc numuriem IIIR-pr-316

Modelis:  IIIR-pr-316
Cena: 19.00€
  • Bonusa punkti:  100
  • Pieejamība:  Ir pieejams
  • Objekti: 876
  • Krāsu daudzums: 24

Omniva piegāde: 1 diena.

1. Fotoattēlam jābūt skaidram.

2. Lai iegūtu labākos rezultātus, izvairieties no pārgaismotām fotogrāfijām un noēnotam zonām.

3. Vēlams, lai fotoattēlā redzamais objekts būtu tuvu, pirmajā plānā .


Mēs izgatavosim gleznošanas komplektu pēc Jūsu fotogrāfijas, pateicoties kuram jūs varēsiet uzgleznot gleznu ar mākslinieciskām krāsām.

Kā tas strādā?

1. Jūs atsūtat mums savu fotogrāfiju vai bildi, uz kuras pamata mēs 1-3 darba dienu laikā izgatavosim topošās gleznas maketu un nosutīsim Jums to uz apstiprināšanu.

2. Ja Jūs apmierina gleznas makets, tad tajā pašā dienā mēs izgatavojam gleznošanas komplektu.

3. Jūs izgleznojat gleznu pēc numuriem un meistardarbs gatavs!


Izstrādājot gleznu, mēs cenšamies maksimāli apmierināt klientu vēlmes. Sagatavotajā failā Jums ir iespēja izmainīt visu saistīto ar krāsām vai papildus elementiem gleznā.

Gadījumā, ja Jūs vēlāties, lai Jūsu gleznā būtu kādi papildus elementi, kuras nebija Jūsu fotogrāfijā, mūsu dizaineri obligāti ņems vērā Jūsu vēlmes un izdarīs visu iespējamo, lai tos īstenotu. Mēs saprotam, cik ir svarīga individuāla pieēja katram klientam. Glezna pēc Jūsu izvēlētas fotogrāfijas – īpašs mākslas darbs, kas pats par sevi ir dārgs Jūsu sirds atmiņām.

Pēc tā, kad Jūs apstiprināsiet galīgo skici, Jūs saņēmsiet komplektu savai nākamajai gleznai. Tāja būs: sadalīts uz dažādām zonām un numurēts, izgatavots no kokvilnas audekļa, izstiepts uz koka nestuvēm un Jūsu izvēlētais mākslas darbu akrila krāsu komplekts, 3 otas.

 

Grozs