fbpx

Personas datu aizsardzība

Augsti vērtējot Jūsu privātumu un mums iesniegtos personas datus, mēs dalāmies ar izsmeļošu informāciju par to, kādi Jūsu personas dati un kādiem mērķiem tiek izmantoti. Ja Jums rodas jautājumi vai komentāri, sazinieties ar mums: zimesanalv@gmail.com

Kādus datus mēs apkopojam?

Pērkot preci mūsu internet veikalā , mēs noslēdzam pirkuma līgumu, un tā izpildei minimālā nepieciešamā informācija ir Jūsu vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese un, (ja izvēlaties piegādi) mājās adrese. Šī personiskā informācija ir nepieciešama tikai konkrētā līguma noslēgšanai un īstenošanai.

Lai pārlūkošanu vietnē padarītu ērtu un efektīvu, bet aktuālās preces Jūs varētu atrast pēc iespēja sātrāk, mēs saglabājam šādu informāciju:

 • Jūsu pirkumu un darbību vēsture tīmekļa vietnē;
 • Maksājumu vēsture, lai Jums atvieglotu iepirkšanos, piedāvājot Jūsu iecienītāko maksājuma veidu;
 • Mūsu sarakstes un sarunu vēsture, lai atbildēt uz jautājumiem, kas saistīti ar Jūsu pasūtījumu, un Jūs identitati, ja mēs nevaram pārbaudīt Jūsu personu apliecinošo dokumentu;
 • video dati no video novērošanas iekārtām mūsu veikalā. Video ieraksts mums aktuāls tikai Jūsu drošības dēļ.

Jūsu ērtībai papildus Jūs varat sniegt mums šādu informāciju: dzimums, dzimšanas datums, personīgajā kontā saglabāt maksājumu kartes datus, ierakstīt kontaktu informāciju par trešajam personām, kuras saņem preces. Šie dati nav obligāti un ir paredzēti tikai ērtākai sniegto e-veikala pakalpojumu sniegšanai.

Kādus datus mēs nevācam, neglabājam un nesaistām ar personu?

Veicot savu tiešo darbību un sazinoties ar Jums, mēs noteikti:

 • neapkopojam un nesaglabājam Jūsu pārlūkošanas vēsturi trešo personu tīmekļa vietnēs;
 • nenosūtām nekādus datus saistībā ar Jūsu pārlūkošanu mūsu vietnē, pēc kuram var identificēt Jūsu personu.

Kam mēs izmantojam apkopojamos personas datus?

Jūsu personas datus mēs izmantojam tikai un vienīgi, lai uzlabotu mūsu sniegtos pakalpojumus un lai tie vislabāk atbilstu Jūsu vajadzībām un paradumiem. Tātad mēs apkopojam personas datus, lai:

 • Jums atvieglot iepirkšanos, kad Jūs izveidojat personīgo kontu mūsu e-veikalā;
 • Piedāvāt Jums aktuālas preces;
 • Mēs varam analizēt savu darbību un nodrošināt, lai mūsu interneta veikala izmantošana Jums būtu pēc iespējas vienkāršāka un ērtāka. Ir svarīgi atzīmēt, ka 8 no 10 gadījumiem darba procesiem mēs izmantojam anonimizētus datus, pēc kuriem nav iespējams identificēt konkrētu personu;
 • Informēt Jūs par ekskluzīvam piedāvājumiem, kas sagatavoti tieši Jums;
 • Sniegt Jums informāciju par jaunumiem;
 • Efektīvi izskatīt Jūsu pieprasījumus un sūdzības;
 • Nodrošināt Jūsu iegādātajām precēm garantijas apkalpošanu.

Kā mēs glabājam un apstrādājam personas datus?

Izmantojot organizatoriskas un tehniskas līdzekļus, mēs nodrošinām, lai Jūsu personas dati tiek aizsargāti prêt jebkādām nelikumīgām darbībām: personas datu grozīšanu, izpaušanu vai iznīcināšanu, personas identitātes zādzību, krāpšanu.

Mūsu iekšējā organizatoriskā sistēma izveidota tā, lai Jūsu personas datiem varētu piekļūt un tos apstrādāt tikai pilnvarotas personas, taču pat šiem personām ir ierobežota piekļuve Jūsu personas datiem, ja darba funkciju pildīšanai pilnībā pietiek ar anonimizētiem datiem.

Tāpēc Jūsu personas datu aizsardzības līmenis atbilst visaugstākajam drošības standartam.

Lai Jūsu personas dati būtu pilnībā aizsargāti, ieteicam pievērst uzmanību un pārliecināties, lai, pieslēdzoties mūsu e-veikalam, Jūsu personas datus neredz nepiederošas personas un lai tie tiek pareizi glabāti. Mēs iesakām regulāri mainīt pieteikšanās paroli, glabāt maksājumu karšu un citus datus tā, lai nebūtu pārkāpta Jūsu personas datu drošība un konfidencialitāte.

Kādā veidā var piedalīties savu personas datu apstrādē?

Mēs vācam un izmantojam personas datus pārredzamā un godīgā veidā, tāpēc mums ir svarīgs Jūsu ieguldījums datu apstrādē. Savu personas datu apstrādē Jūs varat piedalīties šādos veidos:

 • pašikoriģēt, labot, mainīt savus personas datus personīgajā kontā;
 • pieprasīt, lai mēs labojam Jūsu personas datus, ja iepazīstaties ar personas datiem un konstatējat, ka dati ir nepareizi, nepilnīgi vai neprecīzi;
 • pieprasīt, lai mēs izdzēsām personas datus, ja esat iepazinies ar saviem personas datiem un nolemjat, ka:
 1. Jūsu personas dati nav vajadzīgi to mērķu sasniegšanai, kuriem tie tiek apkopoti vai citādi apstrādāti;
 2. Vēlaties atcelt savu piekrišanu Jūsu personas datu apstrādei;
 3. Jūsu personas dati tiek apstrādāti nelikumīgi;
 • nepiekrist Jūsu personas datu apstrādei tiešā mārketinga nolūkos;
 • vērsties Valsts datu inspekcijā, kura veic personas datu apstrādes uzraudzību.

Mēs varam ierobežot Jūsu personas datu vākšanu un izmantošanu, ja Jūs izlemjat, ka Jūsu personas dati:

 • ir neprecīzi ;
 • tiek apstrādāti nelikumīgi;
 • ir nepieciešami, lai izteikt, izpildīt vai aizsargāt juridiskās prasības;
 • tiek apstrādāti, neskatoties uz Jūsu iebildumiem prêt šādu personas datu apstrādi .

Kā uzzināt par izmaiņām datu apstrādē?

Mēs augstu vērtējam Jūsu personas datu drošību, tāpēc datu apstrādes izmaiņu gadījumā mēs nekavējoties Jūs informēsim, nosūtot paziņojumu uz Jūsu norādīto e-pasta adresi vai nosūtot paziņojumu, pirms iegādājaties preces e-veikalā. Jaunāko personas datu aizsardzības informāciju vienmēr varat atrast mūsu tīmekļa vietnes sadaļā: „Privātumapolitika”.

Kāpēc tiek izmantoti sīkfaili?

Sīkfaili ir mazi teksta faili, kas tiek lejuplādēti Jūsu ierīcē, kad Jūs apmeklējat attiecīgo tīmekļa vietni. Mēs nodrošinām to, ka sīkfaili palīdz identificēt tikai Jūsu ierīci, bet ne Jūs kā konkrētu personu.

Sīkfaili mums palīdz analizēt Jūsu pārlūkošanas vēsturi mūsu e-veikalā. Mēs šo informāciju pārvēršam par iespēju ērti izmantot mūsu pakalpojumus, piemēram, lai Jūs saņemtu visaktuālākos komerciālos piedāvājumus. Sīkfaili nevar sasaistīt informāciju ar konkrētu personu, t. i., tās apkopo tikai anonimizētus datus.

Ja izlemjat, ka sīkfaili Jums tomēr nav vajadzīgi, vienmēr varat tās izdzēst no savas pārlūkprogrammas. Jūs arī varat jebkurā laikā atcelt savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nosūtot mums pieprasījumu uz e-pastu: zimesanalv@gmail.com

Kur var iegūt vairāk informācijas?

Vispārējā datu aizsardzības regula garantē, ka Jūsu personas dati tiks apstrādāti godīgi, likumīgi un pārredzami, kā arī sniedz pamat nostādnes mums, kāpēc iespējas efektīvāk aizsargāt Jūsu personas datus.

Regula paplašina Jūsu tiesības un nodrošina līdzekļus, kā Jums piedalīties Jūsu personas datu apstrādē un kontrolē.

Iepazīties ar interneta veikala privātuma politiku, kurā ir definēta Jūsu personas datu apstrāde varat šeit.